Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Team Speak 3

Dünya çapinda bilgisayar oyunlari gün geçtikçe artmakta ve artan oyunlarin yani sira mevcut oyunlarda güncellenerek piyasaya tekrar sürülmektedir.
1/19/2016 8:53:00 PM

Dünya çapında bilgisayar oyunları gün geçtikçe artmakta ve artan oyunların yanı sıra mevcut oyunlarda güncellenerek piyasaya tekrar sürülmektedir. Aynı zamanda çevrimiçi (online) oyunlar da mevcut oyunların içerisinde önemli yerini korumaktadır. Çevrimiçi oyunları oynayan oyunların bir birleri ile irtibatlarını sağlamak amacı ile program şirketleri de devreye girerek Team Speak 3’ü geliştirerek kullanıcıların hizmetine sunmuşlardır. Adından anlaşılacağı üzere, çevrimiçi oyunlarda bir araya gelen kullanıcıların bir birleri ile kurdukları takımları daha iyi yönetebilmek adına bu programa ihtiyaç duymaktadırlar. Program Microsoft Windows, Linux, OS x, İOS, Free BSD ve Android işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir.

Programın Özellikleri

            Programa, programın resmi web sitesinden (https://www.teamspeak.com) indirebilir ve bilgisayarınıza kolaylıkla kurabilirsiniz. Kurduğunuz bu program basit bir ara yüze sahiptir. Bu ara yüz sayesinden kendi takımınızın odasını oluşturabilir, oluşturduğunuz takım odasının IP’sini takım arkadaşlarına vererek onları da bu odaya dâhil ederek bir nevi telsiz görevi üstlenen Team Speak 3’ü kullanmaya başlayabilirsiniz. Sadece programın kullanımı oyunlar ile sınırlı değildir. Bilgisayar oyunları kullanıcıları için vazgeçilmez bir program olma niteliğinde olduğu için bizler konuyu oyunlar ile anlatılmasının daha açıklayıcı olacağını düşünerek bu şekilde bir anlatım yolu çizdik.

Kullanımı

            Team Speak 3, kullanarak sevdikleriniz ile iletişime geçebilir, onların seslerini dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar duyabilirsiniz. Çevrimiçi yardım odası kurarak IP’nizi verdiğinin kişilere uzaktan yardım edebilirsiniz. Yani internetiniz ve bilgisayarınızda yüklü Team Speak 3 var ise yapabileceklerin bunlardan daha fazlasını içermektedir. Program yapımcıları programı gün geçtikçe bizlere daha iyi hizmet verebilmesi adına geliştirmektedirler. Team Speak 3, aynı amaç için bir arada olan ancak mekânsal olarak bir araya gelemeyen bireylerin bir araya gelmelerini onlara sanal bir mekân oluşturmalarını sağlayan essiz bir programdır.

 

Normal 0 21 false false false TR X-NONE UG-CNEtiketler: Team Speak 3 hakkinda, Team Speak 3 program,

Benzer Haberler