Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

The Elder Scrolls Oyun Inceleme

Belki mükemmel olamadi ama muhtesem oldugu kesin bir oyunla karsiniza çikiyor The Elder Scrolls serisi.
1/19/2016 5:49:00 PM

Belki mükemmel olamadı ama muhteşem olduğu kesin bir oyunla karşınıza çıkıyor The Elder Scrolls serisi. Serinin beşinci oyunu Skyrim olarak karşımıza çıkıyor ve çok ama çok uzun sürdüğünü sizlere belirtmek istiyorum. The Elder Scrolls oyunu ejderhalar ile savaşı konu alıyor.

The Elder Scrolls Oyunu Karakter Analizi

The Elder Scrolls V: Skyrim oyununda karakter yaratma ekranında eski oyunlardaki karakterleri seçebileceğiniz gibi yeni eklenen karakterleri de seçmeniz mümkün. Bu karakterlerde; Redguard, Argonian, Elfler’den oluşmakta. Karakter yaratma ekranında, karakterin ten rengini, kaşını, gözünü, burnunu, kafatasının, cinsiyetini, yüzündeki yaralarını ve yaralarının yüzünde nerede olacağını ve dövmelerini istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Aslına bakarsanız karakterin tipiyle bu kadar uğraşmak biraz gereksiz. Çünkü karakterin üstüne giyeceği zırh ile karakterin vücut yapısı neredeyse hiç gözükmüyor. Karakter seçiminde önemli olan tek şey, size sunulan ırklardan birini seçme. Her ırkın kendine has stili ve özel bir yeteneği bulunmakta.

Karakter bazlı bir oyun olduğu için karakter analizini iyi yapmış olmanız gerekmektedir ve karakter animasyonları da oyunda gayet güzel ve hoş bir şekilde olması.

Oyun İçin Yeni Yapılan Grafik Motoru   

The Elder Scrolls oyunun yapımcı şirketi olan Bethasda, eski oyunlarda olduğu ve oyuncuların çok şikâyet grafikleri serinin bu oyununda yeni bir oyun motoru yaparak, oyun sektörüne yeni bir soluk katıyor. Bethasda firmasının yeni yaptığı bu grafik motorunun adı; Creation Engine.

Yeni yapılan bu oyun motoruyla dağlar, taşlar, çiçekler, böcekler adeta muhteşem görünüyor.

Baştan yarattığınız karakterin yeni yapılan bu oyun motoruyla birlikte, yeni hareketleri ve ona özel animasyonları gerçekleştirebiliyorsunuz. Örneğin; eğer karşılaştığınız düşmanın canı, sizin karakterinizin canından az ise karaktere özel, animasyonlu bir ölüm vuruşu yapabiliyoruz ve yaptığınız bu ölüm vuruşları da sahip olduğunuz silaha ve karşılaştığınız düşmana göre de değişebiliyor.

 

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONEEtiketler: The Elder Scrolls oyna, The Elder Scrolls ücretsiz,

Benzer Haberler