Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Yeni Sürümü Ile Halo 5 ve Gardiyanlar

Halo 5: Guardians gerçek manada efsanelesmis bir oyun olma özelligini kazanmaktadir.
1/6/2016 3:49:01 PM

Halo 5: Guardians gerçek manada efsaneleşmiş bir oyun olma özelliğini kazanmaktadır. Oyunun işlemleri, grafikleri, karakterler ve genel gidişi çok farklı olmakla beraber serinin artık 5. sine gelinmesi bir serüveni ileriye taşımak adına çok önemlidir. Çünkü gerçek ve etkileyici bir hayran kitlesine sahiptir Halo oyunu Savaş aksiyonları ve etkileyici senaryosu ile inanılmaz bir deneyim yaşatmaktadır.

    Etkileyici Özellikler 

    Halo oyunundaki bu versiyonda ana karakterin dışında ikinci kişiler rol çalmaktadır. Çünkü serinin bundan öncekileri çok büyük oranda ana karakter üzerine kuruluydu. Tabi yeni oynayan kişiler ve fanatiği olmayanlar ya da oyun içerisinde ciddi senaryo ile ilgilenmeyip sadece oyunun kalitesine odaklı olan kişiler bu durumlardı çok önemsemeyebilir. Tüm bunların dışında oyun güncelliğini ve etkisini birçok yere arttırarak hala sürdürmektedir.


    Çoklu Mod Halo 5


  
Halo oyunlarındaki neredeyse tek eksiklik oyun olarak ve senaryo olarak eğlenceli ve renkli bir durum oluşturulmasına rağmen aynı özen çoklu oyuncu desteğine etki etmemiş. Oyuna çoklu oyuncu desteği oluşturulmak gerekir, çünkü böyle kalitede bir oyunda insanlar birbiri ile etkileşim içinde olmalıdır. Ayrıca oyun içerisinde bölüm ilerlemeleri zorlarken temel sıkıntılardan biri senaryo gereği ölmek durumu gerçekleşmiyor. Çok düşük oyun seviyesinde oyun oynanıyorsa gerekli şekilde canınız tükenince bir anda yere çöküyorsunuz. Bundan sonra oyun içinde bir arkadaş gelip sizi ayağa kaldırırken gereli işlemi yapay zeka da gelip size yardım etmektedir.


     Oyun Grafikleri

  Guardians oyun türü ciddi manada etki bırakmakla beraber konuşulacak önemli noktalardan biride kuşkusuz grafik üzerindeki çalışmalardır. Oyunun çözünürlüğü ve kaplamasıyla beraber ciddi efektleri ve etkileyici özellikleri eklenince oyun oldukça güncel bir hal almakta ve etkileyiciliğini sürdürmektedir. 

Etiketler: Halo 5, Gardiyanlar, bilgisayar oyunu,

Benzer Haberler