Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Zula Oyun Incelemesi

Zula oyunu, bir Türk oyunudur. Oyunun hikayesi oldukça dikkat çekicidir ve askeri konuludur.
1/13/2016 11:17:00 PM

Zula oyunu, bir Türk oyunudur. Oyunun hikayesi oldukça dikkat çekicidir ve askeri konuludur. Türk yapımı oyunlar içinde oldukça başarılı olmuş ve kendini kanıtlamış bir oyundur. İstanbul’un arka sokakları temalı oyundur ve polisiye içeriklidir. Oyunun kayda değer bir oyuncu kitlesi vardır. Denemekle birlikte oyuna kısa süre içinde alışılmakta ve devamlılık sağlanmaktadır.

Oyunun ücreti

Zula oyun, ücretsiz bir şekilde indirilerek oynanır. Yani herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Karakterler

Oyunun temel karakterleri, fps oyunları ile benzerlik gösterir. Yani bir kısım iyi diğer bir kısım ise kötü karakterdir. Kötü olan kısmı yabancılar oluşturmaktadır. İyi olan kısım da kahraman, asil, sert ve durgun kişilerdir. Fakat karakterleri tanımak için oyunun başında belirtilen hikayeleri okumak gerekir. Bu şekilde onları daha iyi anlamak mümkündür.

Silahlar

Oyunda var olan silahların sayısı hayli fazladır. Birçok oyunda olduğu gibi bu oyunda da para ile silah alınmaktadır. Oyunda Türk silahları yer almaktadır.

Oynanış şekli

Oyunun ilk başında alışmak kolay olmayabilir. Daha sonra ise kolaylıkla oyun oynanır.

Grafik

Hoşlanılacak ve zevk verecek grafikler mevcuttur.

Klan

Klanlarda önemli olan 10. Seviye olabilmektir. Bu seviyeye ulaşabilen kişi, belli bir para karşılığında bunu satma hakkına sahip olur. Klan savaşı henüz aktif olmamasına karşı, ilerleyen süreçlerde klan savaşlarının da oyuna ekleneceği söylenmektedir. Bu sayede oyun daha da renklenecek ve hareketlilik kazanacaktır.

Oyun haritası

Zula oyununda muhteşem güzellikte haritalar mevcuttur. Türklere özgü bir takım durumlar haritalarda gösterilmektedir. Bir nevi tanıtım yapılmaktadır. Bazı semtlere ait mekanlar ve bazı şarkıcı posterleri bunlara örnek olarak verilebilir. Oyun sürekli olarak güncellenmekte ve bu sayede oyuna bir takım haritalar eklenmektedir. Yani oyunun çapı genişletilmektedir. 

Etiketler: zula oyna, zula indir, zula ücretsiz,

Benzer Haberler