Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

ZYNGA OYUN KARTI E-PIN

Teknolojinin gelismesiyle hayatimiza giren eglence alanlarindan biri de sanal ortamadaki oyunlardir.
1/17/2016 11:21:00 PM
Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE

Teknolojinin gelişmesiyle hayatımıza giren eğlence alanlarından biri de sanal ortamadaki oyunlardır. Ücretli ücretsiz bir çok oyunun yer aldığı bu sanal ortamda, ücretli oyunları oynayabilmeniz için yapmanız gereken bazı şeyler vardır. Bunlardan biri de oyun kartı satın almak. Oyun kartları, ücretli oyunları oynamak için kullanmanız zorunlu olan kartlardır.

Zynga Oyun Kartı Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Zynga oyun kartı, ön ödemeli kartlardan bir tanesidir ve tüm zynga oyunlarında geçerlidir. Kartı kullanabilmek için arka kısımdaki şifreyi yani PİN kodunu oyundaki şifre bölümüne yazmanız gerekir. Bunu yaptığınızda oyun kartınızdaki miktar kadar parayı, oyun parasına çevirmiş olursunuz. Bu oyun parası ile oyun içerisindeki sanal ürünleri satın alabilir, oyununuzu daha eğlenceli bir hale çevirebilirsiniz. Oyun kartını nasıl kullanacağınızı daha detaylı bir biçimde anlatacak olursak bu adımları takip etmenizde yarar var: zynga oyun kartını satın aldıktan sonra kartın arka bölümünde yer alan ve kapalı bir şekilde bulunan şifre bölümünü kazıyın. Daha sonra oynayacağınız oyundaki Game Card bölümüne girerek kazamış olduğunuz bölümdeki 10 haneli pin kodunu karşınıza çıkan kutucuğa girin. Ardından DEVAM butonuna tıklayın. Karttaki tutara karşılık gelen sanal oyun parasını seçerek onay işlemini gerçekleştirin. Bu işlemden sonra oyun parası hemen hesabınıza yüklenecektir. Zynga oyun kartlarını yalnızca zynga oyunlarında kullanabileceğinizi hatırlatmakta da yarar var.

Hangi Oyunlarda Kullanılır?

Zynga oyun kartını, zynga oyunlarında kullanmanız mümkün. Bu Zynga oyunları: FronteirVille, FarmVille, FishVille, Zynga Poker, YoVille, Mafia Wars, Mafia Wars 2, PetVille, Cafe World, Treasure Isle, CityVille, Empires’tir. Her oyun kartını bir oyun için kullanabilirsiniz. Birden fazla oyun oynuyorsanız her oyun için ayrı bir kart kullanmanız gerekecektir.

Etiketler: Zynga oyun karti, ,

Benzer Haberler