Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Phantomers

Ürün Sms ile Al Çekiliş Puanı Fiyat Adet İşlem
Phantomers 40 Elmas - 400 Npoints - 18 27,54 TL Satın Al
Phantomers 80 Elmas - 800 Npoints - 36 55,08 TL Satın Al
Phantomers 120 Elmas - 1200 Npoints - 54 82,62 TL Satın Al
Phantomers 160 Elmas - 1600 Npoints - 73 110,16 TL Satın Al
Phantomers 200 Elmas - 2000 Npoints - 91 137,70 TL Satın Al
Phantomers 240 Elmas - 2400 Npoints - 109 165,24 TL Satın Al
Phantomers 320 Elmas - 3200 Npoints - 146 220,32 TL Satın Al

Online oyunların yaygınlaşmasının ardından tüm dünyada insanların bağımlısı olduğu bazı oyunlar piyasaya çıktı. Phantomers oyunu da dünya da bağımlısı olan ve ülkemizde ilk defa giren ama buna rağmen bağımlılık yapmaya aday bir karşılıklı stratejik savaş oyunudur. Bir FPS oyunudur aynı zamanda.

Oyunun ülkemizdeki yayımını NttGame firması yapmaktadır.

Oyunda birbirlerinden geceyle gündüz gibi ayrılan farklılıkta karakterler mevcuttur. Bu farklılıklar oyunu daha da heyecanlı bir hale getiriyor. Size en uygun karakteriniz seçin ve kendinizi maceranın ve heyecanın ortasına bırakın, eğlencenin tadını çıkarın.

Oyunu oynadıkça seçtiğiniz karakterlerin bilmediğiniz birçok farklı yönünü keşfedeceksiniz. İşte bu Phantomers oyununu diğer sıradan online oyunlardan farklı kılıyor. Çünkü iyi biliyorum dediğiniz bir karakterin oyunu oynadıkça farklı özellikleri ortaya çıkacak ve bu sizi oldukça heyecanlandıracaktır. Bu yüzden de oyundan sıkılmak yerine aksine iyice içine gömüleceğinize eminim.

Oyunda heyecanlı olan sadece oyundaki karakterler değil aynı zamanda oyunun birbirinden farklı 5 çeşit modunun bulunmasıdır. Bunlar; Bul ve Yok Et (SAD), Ele Geçir (DMN), Karargah (HQT), Takım Oyunu (TDM) ve Herkes Tek (FFA) modlarıdır. Dilerseniz bu modlardan kısaca bahsedelim:

Bul ve Yok Et (SAD): 7 oyun üzerinden oynanan bu mod bize biraz Counter Strike oyununu anımsatıyor. Bu oyun modu 2 takımla karşılıklı oynanıyor. Bir takım bombayı kurup ppatlatmaya çalışırken diğer takım bombayı etkisizleştirmek için çaba gösteriyor.

Herkes Tek (FFA): Oyunun bu modunda adından da anlaşılacağı üzere tek başınıza oyunda bulunan herkesi öldürmek zorundasınız. Oyunu 730 puana ulaştığınızda kazanırsınız.

Ele Geçir (DMN): Bu oyun modunda hem rakibinizle hem de zamanla yarışıyorsunuz. Oyunu oynadığınız harita üzerindeki kontrol noktalarını ele geçirmeye çalışıyorsunuz. 5 dakika bittiğinde en çok kontrol noktasını eline geçiren taraf oyunu kazanıyor.

Takım Oyunu (TDM): Takım oyunu modunda adından yine anlaşılacağı gibi takımlar halinde savaşıyorsunuz. Ancak bu sefer hedef bomba kurmak veya etkisizleştirmek ve kontrol noktası ele geçirmek değil sadece puan toplamak. Takımınızla beraber 75 puana önce ulaşınca oyunu kazanıyorsunuz.

Karargâh (HTQ): Bu oyun modu diğer birkaç modun karışımına gibi diyebiliriz. Harita üzerinde bulunan kontrol noktalarını ele geçirip orayı tutmanın yanı sıra bir de 250 puana ulaşınca oyunu kazanıyorsunuz.

Oyuna heyecan veren bir diğer nokta ise haritalar. Oyunda sadece modern haritalar bulunmuyor. Bunların yanı sıra içinde tarihi mekânların da olduğu haritalar bulunuyor. Grafik düzeyi de iyice yüksek olunca oyundan alınacak keyif katlanıyor diyebiliriz.

Oyunu daha da eğlenceli hale getirmek için oyundaki silahları geliştirmek ve modifiye edip güçlendirerek kullanmak gereklidir. Bunun için Npoint’lere ihtiyacınız olacak. Bu Npoint’leri çeşitli internet sitelerinden temin edebilirsiniz.

Phantomers oyununu onlineoyun sitesinden edinebilirsiniz. Daha birçok site oyunun satışını yapmaktadır. İnternette gezindiğiniz zaman rahatlıkla oyuna ulaşabilirsiniz.

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE